ART / Lithographs / Litografiska blad 8213455
nr 821 3455
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
11st, jul & midsommarhälsningar, Bengt Lindström (1925-2008), numrerade, subject size: 29x22,
Litografiska blad , 11st, jul & midsommarhälsningar, Bengt Lindström (1925-2008), numrerade, motivets mått: 29x22
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
3000
SEK 1900
Monday April 22 2013
at 20:46:37
1.600 kr
1.800 kr
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström